РОБИМО ВІДКАТНІ ВОРОТА СВОЇМИ РУКАМИ
Слава ЗСУ!

Якнайповніший сайт-посібник з виготовлення воріт усіх типів.
Інформація і комплектуючі доступні усім!
(099) 603 03 56 (050) 221 09 78 (067) 170 42 11

 


Установка зовнішньої антени

Детальніше про антени для воріт тут.

Антена призначена для посилення сигналу пульта ДУ у випадках, коли дальність дії Вас не влаштовує. Тому можуть бути різні причини: висока екрануюча огорожа, інші препятсвия. В цьому випадку необхідно встановити зовнішню антену вище за рівень огорожі або воріт. На кожній платі управління є вихід для антени(один для центральної жили, інший - для обплетення). Антену можна придбати як фірмову за чімалі гроші(не менше 20 Євро), а можна автомобільну(FM CAR ANTENNA) завдовжки близько 30 см за 30 грн або навіть взагалі без грошей. Ефективність буде однаковою.

Перший варіант - до антенного входу(у клему для центральної жили) підключаємо шматок звичайного ізольованого дроту завдовжки 17 см Чутливість приймача повинна зрости. Якщо цих заходів недостатньо - встановлюємо зовнішню антену.

Для підключення антени треба використати тільки екранований коаксіальний кабель з опором 50 або 75 Ом. З автомобільними антенами вже йде в комлекте метра два коаксіальні дроти, треба тільки зрізувати магнитольный штеккер. Проте не треба сильно захоплюватися антенами - найчастіше вони не потрібні. Вважається нормальним, якщо пульт працює з відстані 20-30 метрів при прямій видимості і близько 10-20 метрів із закритими воротами. Антену є сенс ставити лише тоді, якщо Ви під'їжджаєте до воріт впритул і не можете відкрити їх не виходячи з машини - у такому разі установка антени безумовно потрібна.

  


Бажаємо успіхів!
delaemvorota@ukr.net

Мітки: Відкатні ворота схема, креслення, конструкція, інструкція, монтаж. Відкатні ворота своїми руками. Комплектуючі для відкатних воріт. Фурнітура для відкатних воріт. Ворота відкатні своїми руками. Відкатні ворота креслення, схема, конструкція, інструкція. Монтаж, виготовлення, установка, пристрій, схема підключення відкатних воріт, автоматика bft, автоматика CAME.